Gwarancja

Gwarancja

Wyroby z tworzyw sztucznych z drewna kompozytowego (WPC) to przyjazne dla środowiska, nadające się do zastosowania zewnętrznego wysokiej jakości materiały budowlane.

Gwarancja obejmująca produkty

Okres użytkowania desek tarasowych WPC: 10 lat od daty zakupu, jeśli produkt jest używany w normalnych warunkach, zgodnie z przeznaczeniem

W przypadku wykrycia w okresie gwarancyjnym jakichkolwiek wad produkcyjnych lub uszkodzeń konstrukcji spowodowanych przez termity, wadliwe produkty zostaną zastąpione równoważną ilością podobnego materiału.

Wady produkcyjne są zazwyczaj opisywane jako:

  • Pęcherze, drzazgi lub ubytki w materiale
  • Rozwarstwianie lub kruszenie się materiału
  • Gnicie, wypaczanie lub pękanie materiału
  • Widoczna zmiana koloru, odbarwienia lub blaknięcie niezwiązane z działaniem normalnych warunków atmosferycznych.

Koszty transportu, dostawy oraz montażu lub demontażu nie są objęte gwarancją. Produkty uszkodzone z powodu aktów wandalizmu, niewłaściwego używania lub niewłaściwej instalacji nie są objęte niniejszą gwarancją.

Gwarancja nie jest ważna, jeśli produkt został nieprawidłowo zainstalowany lub nie był używany lub konserwowany we właściwy sposób.

Wszelkie roszczenia gwarancyjne należy zgłosić w ciągu 30 dni od pojawienia się usterki. Zbadamy wszystkie roszczenia gwarancyjne i ustalimy, czy roszczenie dotyczy wad produkcyjnych, a zatem objęte jest gwarancją, lub czy wadę spowodowały inne czynniki, które nie są uważane za wady produkcyjne – w tym czasie roszczenie gwarancyjne zostanie odrzucone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl